survival-collage-500x800

Prijsuitreikingen 2021

LSR Heren

  1. Thom van Cappellen
  2. Kerst Wind
  3. Jurien Entius

LSR Dames

  1. Florence van Helten
  2. Sandra van Dijk
  3. Jora Steennis

LSR Heren 40+

  1. Kerst Wind
  2. Jan Nauta
  3. Jorg de Jong

LSR Dames 40+

  1. Sandra van Dijk

LSR Heren 50+

  1. Marinus
  2. Marcel Bierings
  3. Paul Tulfer

LSR Dames 50+

  1. Froukje Berkenbosch

MSR Heren

  1. Ruben Dinkelman
  2. Jelte van der Linde
  3. Stijn Lagrand

MSR Dames

  1. Meira Zubcevic
  2. Bo de Groot
  3. Alinda ten Hoor

MSR Heren 40+

  1. Marcel Oosterhuis
  2. Timo de Boer
  3. Zoran Zubcevic

MSR Dames 40+

  1. Janneke Lips
  2. Daphne Hellendoorn
  3. Ellen van der Ploeg

MSR Heren 50+

  1. Douwe Rijpstra
  2. Marco Messchaert
  3. Richard Klein Goldwijk

JSR-15-17 Heren

  1. Jelmer Oudenaller
  2. Kick Woltering
  3. Thijs van den Broek

JSR-15-17 Dames

  1. Medde van de Plas
  2. Floor van Groenendaal
  3. Helena Schuster

JSR 12-14 Heren

  1. Teije van der Kooij
  2. Merijn Wiggers
  3. Thygo de Vries

JSR 12-14 Dames

  1. Lemoni Berk
  2. Gwen Hoekstra
  3. Marloes de Boer

JSR 10-11 Heren

  1. Simon Copray
  2. Mathis Selten
  3. Ysbrand Terpstra

JSR 10-11 Dames

  1. Anne van Schuppen
  2. Esmée den Hertog
  3. Loes vanschuppen

Recreanten 21 KM Heren

  1. Senna van Strien
  2. Joep J. Holkenborg
  3. Ferry Schoenmakers

Recreanten 21 KM Dames

  1. Laura Vugts

Recreanten koppelrun 21 KM

  1. Dego: Jelle Derjs & Max van Gorp
  2. Zoontjens-Schellekens: Jos Schellekens & Ronald Zoontjens
  3. haitsma-nienhuis: Johan Haitsma & Arjan Nienhuis

Recreanten 13 KM Heren

  1. Daan van der Wiel
  2. Marko Katic
  3. Simon van Senten

Recreanten 13 KM Dames

  1. Helena Schuster
  2. Ellis Jager
  3. Emma Brandes

Recreanten koppelrun 13 KM

  1. Schoenmakers-Broek: Stijn Schoenmakers & Thijs van den Broek
  2. Barnhard-Lodders: Epco Barnhard & Dennie Lodders
  3. Hendrikx-Hendrikx: Wouter Hendrikx & Frank HendrikxSurvivalrun Udenhout

 

Recreanten groepsrun 13 KM

 

  1. The Modderrators: Tom van den Heuvel, Joeri van der Lugt, Jarno van Leeuwen & Merlijn Snijders
  2. De Stroopwafels: Wilko van Paassen, Tom de Bruijn, Emil Reint & Robert Salome
  3. Vlaardingen 0.75: Dennis Dijk, Dennis Jong, Douwe Postma & Marije Langstraat

Recreanten run 7 KM Heren

  1. Michiel Koenen
  2. Evert van der Wiel
  3. Bas van de Ven

Recreanten run 7 KM Dames

  1. Grietje van de Meulen
  2. Stien van Tieghem
  3. Linda Smulders

Recreanten koppelrun 7 KM

  1. Team Tillias: Wout Klein Goldenwijk & Bart Klein Goldenwijk
  2. Udiros Outdoor: Muriel de Vries & Ydo de Vries
  3. Team Aadje/Frankie: Frank van Tienen & Aad Hoogenraad

 

Rookie run 5,5 KM Heren

  1. Richard Wind
  2. Joris Engel
  3. Bram Gasseling

Rookie run 5,5 KM Dames

  1. Nienke van der Oetelaar
  2. Julie Scheepjens
  3. Evi Baselmans

Rookie koppelrun 5,5 KM

  1. Seppie: Sep van Ingen & Maikel van Ingen
  2. De Smitskes: Maud smits & Erik Smits
  3. Coolen: Ben Schoonus & Thijs Coolen